Wyświetl pojedynczy post
Kordel.
Member
 
Od: 06.2014
Skąd: Litwini wracali?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18987
Stary 25.05.2016, 18:38
News z lovekrakow.pl

To może być pierwsze wzmocnienie Białej Gwiazdy przed nowym sezonem. Grający w Podbeskidziu Bielsko-Biała Adam Mójta przyjechał do Krakowa, gdzie w jednej z klinik przechodził badania.
W ostatni dzień czerwca Adam Mójta skończy 30 lat. Ostatnio grał w spadkowiczu ekstraklasy - Podbeskidziu Bielsko-Biała. Był wyróżniającym się zawodnikiem. O ile w obronie zdarzało mu się nie wrócić na czas, to sporo dawał w ofensywie, strzelając siedem bramek. Jest do wzięcia za darmo, bo 30 czerwca wygasa jego umowa z Podbeskidziem.
Wcześniej występował między innymi w GKS-ie Bełchatów, Sandecji czy Odrze Wodzisław.
Piłkarze Dariusza Wdowczyka aktualnie przebywają na urlopach. Zajęcia wznowią 13 czerwca i do inauguracji ligi będą przygotowywać się w Myślenicach
Powód: faux pas
Ostatnio edytowane przez Kordel. : 25.05.2016 o godz. 18:39.
Odpowiedz cytując