anthony09 napisał(a):

TEN Zdzisiek Kapka to zawsze musi wychodzić na tym forum jak grzyby po deszczu. Już chyba przyjeła się reguła że to co spieprzymy w transferach to wina Zdziśka Kapki...
Zdzisiek trudne ma życie ... przeca nie łon jeden decyduje o transferach
|
Wiesz, bo to stara SBcka gwardia, która jest niestety nadal silna w Wiśle.
Poza tym ja pamiętam jak para Kapka-Mandziara robiła "transfery" do Wisły. Tylko, by o tym poczytać to trzeba poczytać trochę o najnowszej historii Wisły. .