Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#74341
Stary 24.05.2016, 21:15
anthony09 napisał(a):Wyświetl post
TEN Zdzisiek Kapka to zawsze musi wychodzić na tym forum jak grzyby po deszczu. Już chyba przyjeła się reguła że to co spieprzymy w transferach to wina Zdziśka Kapki...
Zdzisiek trudne ma życie ... przeca nie łon jeden decyduje o transferach
Wiesz, bo to stara SBcka gwardia, która jest niestety nadal silna w Wiśle.
Poza tym ja pamiętam jak para Kapka-Mandziara robiła "transfery" do Wisły. Tylko, by o tym poczytać to trzeba poczytać trochę o najnowszej historii Wisły. .
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując