Wyświetl pojedynczy post
Deteinate
Member
 
Od: 03.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#74333
Stary 24.05.2016, 18:57
krzaq12 napisał(a):Wyświetl post
Tytoń to totalna, absolutna, zdecydowanie nierealna opcja jak dla mnie.
Po pierwsze ma jeszcze przez rok ważny kontrakt.
Po drugie, nawet jeśli go rozwiąże, będzie mógł liczyć na angaż w kilku klubach z 1 Bundesligi.
Po trzecie ma dopiero 29 lat i spokojnie może liczyć na angaż w najlepszych ligach świata.
Po czwarte, owszem jesteśmy w stanie dać dobry kontrakt (Wolski, Ondrasek) ale bez przesady.
I zapewne masz rację, ale IMHO Wisła dobrze robi rozglądając się za takimi piłkarzami.
Nawet jeśli się nie uda, to w świat idzie komunikat - Wisła interesuje się poważnymi zawodnikami, a nie jakimś szrotem. To poprawia wizerunek klubu. A jeśli przy okazji uda się kogoś takiego pozyskać - to już w ogóle super.

Cytat:
Dopóki Kapka będzie DS, to nie mamy co marzyć o poważnej piłce. On wszystko spieprzy. I taka jest prawda, bo przez niego przychodzą nieodpowiedni piłkarze do Wisły, którzy czasem grzeją ławę, są drodzy w utrzymaniu, a także byli drodzy w zakupie, vide: Jovanić. Więc pretensje do ZK są jak najbardziej słuszne. Dziwię się, dlaczego ten Pan jeszcze u nas pracuje.
Pamiętam jak niektórzy wieszali psy na Kapce, że przez jego opieszałość Brlek może trafić do Cracovii - jednak zarząd się spiął i pozyskał Chorwata. Więc jednak czasem uda się mu coś załatwić.
Powód: insert content
Ostatnio edytowane przez Deteinate : 24.05.2016 o godz. 19:00.
Odpowiedz cytując