Wyświetl pojedynczy post
Deteinate
Member
 
Od: 03.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18972
Stary 22.05.2016, 16:05
A tego to nie wiedziałem, myślałem że tylko rozwiązał kontrakt. Kwestia tylko tego jak mu pójdzie we Francji, taki Furman sobie nie dał rady i wróćił do E-klasy.
Odpowiedz cytując