Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
Deteinate
Member
Od: 03.2016
Offline
#
18972
22.05.2016, 16:05
A tego to nie wiedziałem, myślałem że tylko rozwiązał kontrakt. Kwestia tylko tego jak mu pójdzie we Francji, taki Furman sobie nie dał rady i wróćił do E-klasy.
Deteinate
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Deteinate
Znajdź inne posty napisane przez Deteinate