|
A co mnie obchodzi kto rządzi W Polsce rządzi PiS i mamy jebane państwo milicyjne. Milicja prowokuje, milicja zabija - Białystok, Wrocław. A jebane PiSowskie media zamiast powiedzieć, że zabito Igora we Wrocławiu to mówią, że chłopak miał przy sobie dopalacze czy jakieś gówno - jakby to miało jakikolwiek związek ze skatowaniem chłopaka.
Państwo PiS to takie samo gówno jak państwo PO, tylko tu milicja katuje i prowokuje pod płaszczykiem PiSowskiego patriotyzmu, kościoła i socjalizmu. To sa dalej ....y, które w nosie mają ludzi a liczy się tylko hajs (wynoszony na lewo przez biurokrację i koszty administracyjne), władza i ciepłe posadki. Jak Polacy byli traktowani jak śmieci we własnym kraju tak dalej są traktowani.
Najdobitniej to pokazują te morderstwa milicyjnych śmieci. Każdą inną decyzję, sytuację można jakoś obrócić, obronić ale nie to, że psiarska ....a zabija Polaka i nic mu za to nie grozi. Jebać milicję i milicyjne państwo PiS.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
|