|
Kłótnie, żale i wzajemne pretensje na forum a gdzieś tam ktoś siedzi za biurkiem i się śmieje. Nigdy nie dowiemy się prawdy, bo wszędzie "ręka rękę myje". Zobaczymy jak sytuacja się rozwinie, ale nie uwierzę, że całe zło w Wiśle to obecnie Gaszyński. Wiadomo, że zapowiedział dużo i nie zrobił praktycznie nic, ale skoro właściciel go zatrudnił w TF to potwierdza jedno - nadal największy burdel robi ten "siedzący najwyżej".
|