Wyświetl pojedynczy post
Rustin
Senior Member
 
 
Od: 07.2008
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#74305
Stary 22.05.2016, 10:05
Kłótnie, żale i wzajemne pretensje na forum a gdzieś tam ktoś siedzi za biurkiem i się śmieje. Nigdy nie dowiemy się prawdy, bo wszędzie "ręka rękę myje". Zobaczymy jak sytuacja się rozwinie, ale nie uwierzę, że całe zło w Wiśle to obecnie Gaszyński. Wiadomo, że zapowiedział dużo i nie zrobił praktycznie nic, ale skoro właściciel go zatrudnił w TF to potwierdza jedno - nadal największy burdel robi ten "siedzący najwyżej".
Wisła ponad wszystko
Odpowiedz cytując