Wyświetl pojedynczy post
Rustin
Senior Member
 
 
Od: 07.2008
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18966
Stary 22.05.2016, 09:59
To przecież wiadome, że my nawet na zawodników z I ligi typu Reca nie mamy szans. Zdzisiu załatwi znowu jakieś talenty a później będziemy się modlić, żeby jakimś cudem nadawali się do gry. Ważne, że gdzieś tam hajs się zgadza.
Wisła ponad wszystko
Odpowiedz cytując