Wyświetl pojedynczy post
ociec Ciemka
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#74303
Stary 21.05.2016, 19:49
Dariook napisał(a):Wyświetl post
Co ty za glupoty opowiadasz?

To sytuacja w naszym kraju Cie czegos nauczyla a sytuacja w naszym klubie juz nie?

Przeciez w tych dwoch przypadkach az roi sie od kolezenskich posadek i magicznych powrotow, rzekomo znienawidzonych ludzi !

To co pisze SKWK co najwyzej, moze byc podkoloryzowana prawda. Ale napewno nie jest klamstwem. SKWK jest blizej klubu niz wiekszosc tutaj "wiedzacych" i wlasnie wykonuja swoja robote, informujac o gownie ktory w klubie sie dzieje.

Wlasnie od tego sa... czyli lacznikiem miedzy kibicami a klubem.



A Ty co?
Gaszynskiego rękawice bramkarskie zakupiles?
nawet 3 pary, a Ty co? Nie rezygnujesz z posady rzecznika SKWK na tym forum?
Panie, co wszystko wiedzą, w skrócie wszystkowiedźmy..
Odpowiedz cytując