Dariook napisał(a):

Co ty za glupoty opowiadasz?
To sytuacja w naszym kraju Cie czegos nauczyla a sytuacja w naszym klubie juz nie?
Przeciez w tych dwoch przypadkach az roi sie od kolezenskich posadek i magicznych powrotow, rzekomo znienawidzonych ludzi !
To co pisze SKWK co najwyzej, moze byc podkoloryzowana prawda. Ale napewno nie jest klamstwem. SKWK jest blizej klubu niz wiekszosc tutaj "wiedzacych" i wlasnie wykonuja swoja robote, informujac o gownie ktory w klubie sie dzieje.
Wlasnie od tego sa... czyli lacznikiem miedzy kibicami a klubem.
A Ty co?
Gaszynskiego rękawice bramkarskie zakupiles?
|
nawet 3 pary, a Ty co? Nie rezygnujesz z posady rzecznika SKWK na tym forum?
