Bo Z3 to jednak flagowiec. Poza tym mniejsza ilosc bledow, wieksza stabilnosc systemu, tel sie tak nie nagrzewa jak z plusem.
Jak nie wiesz co wybrac to sie zastanow w ogole do czego smartfona potrzebujesz - aparat, gry etc., jaki budzet.
I z tego, co wnioskuje to odezwij sie na pw. Konsultacje moga byc dlugie
