Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18965
Stary 21.05.2016, 17:56
Pietrzak przychodził do Nas jako sredni lewy obrońca - idealny na 1 lige, ale ogólnie bardziej pomocnik niz obronca. Ja takie głosy o Pietrzaku słyszałem.
A Reca rozmawia z Lechem
Mójta też nie do Wisły
Ostatnio edytowane przez szprotson : 21.05.2016 o godz. 17:59.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując