Wyświetl pojedynczy post
krzaq12
Senior Member
 
 
Od: 05.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18964
Stary 21.05.2016, 16:28
Popović w tym sezonie się nie pomylił, liczy się to co w siatce.

Może jego uderzenia nie były tak pewne jak Mójty ale wpadły.

Osobiście mocno zastanowiłbym się czy zatrudniać Mójtę (ze względu na jego dobre dośrodkowania i pewność przy rzutach karnych).

Pietrzak także przychodził do Nas jako ofensywny LO, z dobrą wrzutką i ułożoną lewą nogą. Do dziś się nie przystosował. Zapewne potrzebuje czasu, ale on ten czas ma, czego nie można z pełnym przekonaniem powiedzieć o zawodniku niespełna 30-letnim.

Wg mnie Mójta nie pasuje do Wisły, do Podbeskidzia owszem, może nawet do lecha, ale my staramy się grać atakiem pozycyjnym, w którym takiemu zawodnikowi ciężej pokazać swoje umiejętności.

..ale jeśli do Nas trafi, chciałbym się mylić co do jego przydatności
Ostatnio edytowane przez krzaq12 : 21.05.2016 o godz. 16:31.
Odpowiedz cytując