Popović w tym sezonie się nie pomylił, liczy się to co w siatce.
Może jego uderzenia nie były tak pewne jak Mójty ale wpadły.
Osobiście mocno zastanowiłbym się czy zatrudniać Mójtę (ze względu na jego dobre dośrodkowania i pewność przy rzutach karnych).
Pietrzak także przychodził do Nas jako ofensywny LO, z dobrą wrzutką i ułożoną lewą nogą. Do dziś się nie przystosował. Zapewne potrzebuje czasu, ale on ten czas ma, czego nie można z pełnym przekonaniem powiedzieć o zawodniku niespełna 30-letnim.
Wg mnie Mójta nie pasuje do Wisły, do Podbeskidzia owszem, może nawet do lecha, ale my staramy się grać atakiem pozycyjnym, w którym takiemu zawodnikowi ciężej pokazać swoje umiejętności.
..ale jeśli do Nas trafi, chciałbym się mylić co do jego przydatności
