dziabong napisał(a):

Jeśli to prawda, to...jak napisano wyżej.
A jeśli nie to znaczy że przygotowują grunt pod fiasko rozmów o transferze Wolskiego i szukają kozła. Dwa: Skoro był złym prezesem Wisły to skąd nagle wziął się w zarządzie Telefoniki? Przecież złemy pracownikowi nie proponuje sie ciepłej posadki.
Sory ale sytuacja w tym kraju nauczył mnie patrzeć i szukać drugiego dna, a nie od razu wierzyć temu co publikują.
|
Co ty za glupoty opowiadasz?
To sytuacja w naszym kraju Cie czegos nauczyla a sytuacja w naszym klubie juz nie?
Przeciez w tych dwoch przypadkach az roi sie od kolezenskich posadek i magicznych powrotow, rzekomo znienawidzonych ludzi !
To co pisze SKWK co najwyzej, moze byc podkoloryzowana prawda. Ale napewno nie jest klamstwem. SKWK jest blizej klubu niz wiekszosc tutaj "wiedzacych" i wlasnie wykonuja swoja robote, informujac o gownie ktory w klubie sie dzieje.
Wlasnie od tego sa... czyli lacznikiem miedzy kibicami a klubem.
ociec Ciemka napisał(a):

Tekst na SKWK spełnia wszelkie kryteria tekstów z czasów Trybuny Ludu. Niepoparte niczym obrzucanie g..
I w dodatku niepodpisane, co oznacza, że jest to zdanie całego SKWK.
|
A Ty co?
Gaszynskiego rękawice bramkarskie zakupiles?