Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#74299
Stary 21.05.2016, 07:05
dziabong napisał(a):Wyświetl post
Jeśli to prawda, to...jak napisano wyżej.
A jeśli nie to znaczy że przygotowują grunt pod fiasko rozmów o transferze Wolskiego i szukają kozła. Dwa: Skoro był złym prezesem Wisły to skąd nagle wziął się w zarządzie Telefoniki? Przecież złemy pracownikowi nie proponuje sie ciepłej posadki.
Sory ale sytuacja w tym kraju nauczył mnie patrzeć i szukać drugiego dna, a nie od razu wierzyć temu co publikują.
Co ty za glupoty opowiadasz?

To sytuacja w naszym kraju Cie czegos nauczyla a sytuacja w naszym klubie juz nie?

Przeciez w tych dwoch przypadkach az roi sie od kolezenskich posadek i magicznych powrotow, rzekomo znienawidzonych ludzi !

To co pisze SKWK co najwyzej, moze byc podkoloryzowana prawda. Ale napewno nie jest klamstwem. SKWK jest blizej klubu niz wiekszosc tutaj "wiedzacych" i wlasnie wykonuja swoja robote, informujac o gownie ktory w klubie sie dzieje.

Wlasnie od tego sa... czyli lacznikiem miedzy kibicami a klubem.

ociec Ciemka napisał(a):Wyświetl post
Tekst na SKWK spełnia wszelkie kryteria tekstów z czasów Trybuny Ludu. Niepoparte niczym obrzucanie g..
I w dodatku niepodpisane, co oznacza, że jest to zdanie całego SKWK.
A Ty co?
Gaszynskiego rękawice bramkarskie zakupiles?
Ostatnio edytowane przez Dariook : 21.05.2016 o godz. 07:08.
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując