Wyświetl pojedynczy post
mlodshy
Senior Member
 
 
Od: 05.2004
Skąd: Katowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#74298
Stary 21.05.2016, 05:29
Blaszczu16 napisał(a):Wyświetl post
Napisze nie napisze ale zawsze to ciekawsze niz by sie nic nie dzialo w kwesti transferow.
Tylko wygląda mi to na czystą fantazję, więc po co sobie tym głowę zawracać?

W wywiadzie na weszło Szczepaniak wymienił kluby, które się nim interesowały i Wisły wśród nich nie uświadczysz.

"Skąd jeszcze miałeś zapytania? Konkretne oferty były z Jagiellonii Białystok i Pogoni Szczecin, zainteresowane było też Zagłębie Lubin. Od początku mówiłem mojej agencji 100Pro-Active, że chciałbym pójść do Cracovii i nawet się w te oferty nie wgłębiałem."

Źródło:
http://weszlo.com/2016/05/20/jesli-w...klub-w-polsce/
"Mądry człowiek nie opłakuje przegranej, lecz żywo szuka sposobu jak wyleczyć odniesione rany." W. Shakespeare
Odpowiedz cytując