Blaszczu16 napisał(a):

|
Napisze nie napisze ale zawsze to ciekawsze niz by sie nic nie dzialo w kwesti transferow.
|
Tylko wygląda mi to na czystą fantazję, więc po co sobie tym głowę zawracać?
W wywiadzie na weszło Szczepaniak wymienił kluby, które się nim interesowały i Wisły wśród nich nie uświadczysz.
"
Skąd jeszcze miałeś zapytania? Konkretne oferty były z Jagiellonii Białystok i Pogoni Szczecin, zainteresowane było też Zagłębie Lubin. Od początku mówiłem mojej agencji 100Pro-Active, że chciałbym pójść do Cracovii i nawet się w te oferty nie wgłębiałem."
Źródło:
http://weszlo.com/2016/05/20/jesli-w...klub-w-polsce/