Wyświetl pojedynczy post
PiVoSH92
Senior Member
 
 
Od: 06.2014
Skąd: Podkarpacie (ciemna dupa Polski)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18959
Stary 20.05.2016, 22:58
Boże, Mójta jako LO w formacji z 4 w obronie to jest dramat, bo nie umie w defensywę, a za stary jest, żeby się tego nauczyć. Sadlok na ŚO to proszenie się o kłopoty, Danch to DP z konieczności grający w obronie, nie na odwrót.
Odpowiedz cytując