|
Tez mi sie wydaje ze moze kasy za duzo w klubie nie ma ,ale znalazło by sie i dalo wykombinować te 0,5 banki Euro na takiego grajka jak Wolski.
Tu musi chodzic o cos innego.
I tu jak zwykle k***wa musza wrócić stare duchy ,błedy polityki transferowej itd ktore ciagna sie za za nami od lat.
Kapka na myśl przychodzi pierwszy to jest oczywiste ,inni tez pewnie działają.I jak w tym klubie ma byc coś dobrze.
|