bridgeburner napisał(a):

|
Po zobaczeniu jak ona gra majac 20 lat, to tego ze bedzie lepszy od Peszki czy Mierzejewskiego jestem praktycznie pewien
|
Już od roku wielu widziałoby go u nas. I zreszta słusznie.
Najpóźniej w grudniu zmieni Wisłę Płock na czołówkę naszej ligi. Facet ma gaz, przyśpieszenie, technikę i ogółem papiery na najlepszego skrzydłowego ekstraklasy.