|
Najlepszy transfer sezonu 2015/16: Wolski, Małecki, Ondraszek i Mączyński
Największe rozczarowanie sezonu 2015/16: Crivellaro, Uryga, Cywka
Najlepszy mecz sezonu 2015/16: Wisła - Jagiellonia 5:1, Podbeskidzie - Wisła 0:6, Jagiellonia - Wisła 1:4
Najsłabszy mecz sezonu 2015/16: Wisła - Cracovia 1:2, Lech - Wisla 2:0, Wisłą - Podbeskidzie 1:2
Największy plus sezonu (piłkarz, wydarzenie, itp.): postawa Małeckiego, zatrudnienie Wdowczyka i dobre wyniki pod koniec sezonu, całkiem niezłe zimowe okienko transferowe
Największy minus sezonu(piłkarz, wydarzenie, itp.): zamieszanie z Cierzniakiem, zatrudnienie Pawłowskiego, zajęcia miejsca w dolnej połowie tabeli co nie zdarzyło się w Wiśle od 1997 roku, liczba meczów (11) bez zwycięstwa (w tym 6 porażek ligowych z rzędu)
Ogólna ocena mijającego sezonu: 2/6 - pomimo dobrej końcówki sezonu, trzeba go uznać za stracony. 9 miejsce jest najgorszą naszą lokatą od 19 lat. Szybkie odpadnięcie z Pucharu Polski i przegrane derby z Cracovią też niestety wpływają na ocenę. Oby kolejny sezon był lepszy.
Ostatnio edytowane przez OnizukaTSW : 20.05.2016 o godz. 14:54.
|