Wyświetl pojedynczy post
nesta
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Galicja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#74280
Stary 20.05.2016, 10:18
Cytat:
Z pewnością wielu z Was zastanawiało się dlaczego Wiśle nie udało się jeszcze wykupić Rafała Wolskiego. Należy na tą sprawę spojrzeć nie przez pryzmat ostatnich dni, ale jako na ciąg wydarzeń, które następowały w przeciągu ostatnich miesięcy.


Robert Gaszyński od czasu wejścia do Rady Nadzorczej Telefoniki hamuje pracę nowego zarządu. Tak, hamuje. Z pewnością kieruje nim zwyczajny strach przed sukcesem następców, którzy próbują postawić klub na nogi, którym udało zakupić się kilku dobrze rokujących piłkarzy i zatrudnić przyzwoitego trenera.

http://skwk.pl/skwk/5-wazne-skwk/705...obie-znac.html

Jeśli to prawda to co za niewyborażalna ....a to jest..

Może to przez niego upadł temat pozyskania Wolskiego przez prywatnego inwestora (tak jak było z Brlekiem) i sponsor na koszulki o czym przecież wszyscy kilka msc temu trąbili, że już jest tuż tuż ?

edit.

Miałem i mam dokładnie takie samo odczucie.. W Wiśle się nie przelewa, ale nie wierze żeby na takiego piłkarza, na którym można zarobić nie wygospodarować pieniedzy. Że te slimaczace się negocjacje to efekt jakis gierek w tym klubie, podjazdów, podszeptów do Cupiała i brudnej polityki.
Ostatnio edytowane przez nesta : 20.05.2016 o godz. 10:33.
Odpowiedz cytując