Wyświetl pojedynczy post
d
Senior Member
 
Od: 12.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29
Stary 20.05.2016, 09:44
Najlepszy transfer sezonu 2015/16: Rafał Wolski, o włos przed Patrykiem Małeckim. Wbrew pozorom pozyskaliśmy w tym sezonie paru sensownych piłkarzy (Popović, Mączyński, Ondrasek), tym bardziej smuci pozycja końcowa.

Największe rozczarowanie sezonu 2015/16: właściwie cały sezon, ze szczególnym uwzględnieniem derbów u siebie. Personalnie - piłkarsko Uryga, jako człowiek - Cierzniak.

Najlepszy mecz sezonu 2015/16: 5-1 z Jagiellonią. Absolutna dominacja, jak za dawnych, dobrych czasów

Najsłabszy mecz sezonu 2015/16: Od cholery tego było - derby byłyby za prostym wyborem, bo stricte piłkarsko gorszych meczów od tamtego było sporo: widowisko z Podbeskidziem za Pawłowskiego, pierwsze 2 z Łęczną, wyjazd na Lechu, Śląsku, Zabrze u siebie w 1. kolejce, Korona u siebie... Nominuję ostatecznie 0-1 z Pogonią, koszmar, na trzeźwo nie da rady.

Największy plus sezonu (piłkarz, wydarzenie, itp.): otoczka meczu z Zagłębiem na wiosnę, klimat dający nadzieje na lepsze czasy. Najlepszy zawodnik w całym sezonie: chyba Jović

Największy minus sezonu(piłkarz, wydarzenie, itp.): cyrk z trenerami - wywalanie Moskala bez jakiegokolwiek pomysłu na następcę, zatrudnienie Pawłowskiego. Pojedyncze wydarzenie - chyba oczywiste, mecz z Cracovią. Najgorszych zawodników nie ma co typować, top 5 pękałoby w szwach.

Ogólna ocena mijającego sezonu: szkoda gadać
Ostatnio edytowane przez d : 20.05.2016 o godz. 09:49.
Odpowiedz cytując