Wyświetl pojedynczy post
dulli78
Senior Member
 
 
Od: 06.2011
Skąd: z podziemia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#74279
Stary 19.05.2016, 22:57
el Nuero napisał(a):Wyświetl post
Ludzie, wytłumaczcie mi taką rzecz, bo nie jestem prawnikiem tylko zwykłym piknikiem. Czy p. Cupiał nie mógłby nabyć karty zawodniczej Wolskiego niejako "dla siebie" - czyli pieniędzy nie płacilaby Wisła, ale Cupiał jako osoba fizyczna (kibic i właściciel jednocześnie)? Wtedy klub nie powiększyłby długu, a właściciel mógłby odsprzedać kartę w przyszłości, kiedy by tylko miał takie życzenie. Czy od strony prawnej nie ma tu przeszkód?
Nie ma już takiej możliwości od 2015: http://www.przegladsportowy.pl/pilka...772,1,970.html
"Czuć się w klubie swoim, jak w domu ojczystym, oddychać pełną piersią, podkreślać na każdym kroku swój czysto-narodowy, a w czasach zaborczych także niepodległościowy charakter"




Odpowiedz cytując