el Nuero napisał(a):

|
Ludzie, wytłumaczcie mi taką rzecz, bo nie jestem prawnikiem tylko zwykłym piknikiem. Czy p. Cupiał nie mógłby nabyć karty zawodniczej Wolskiego niejako "dla siebie" - czyli pieniędzy nie płacilaby Wisła, ale Cupiał jako osoba fizyczna (kibic i właściciel jednocześnie)? Wtedy klub nie powiększyłby długu, a właściciel mógłby odsprzedać kartę w przyszłości, kiedy by tylko miał takie życzenie. Czy od strony prawnej nie ma tu przeszkód?
|
Nie ma już takiej możliwości od 2015:
http://www.przegladsportowy.pl/pilka...772,1,970.html