Wyświetl pojedynczy post
el Nuero
Senior Member
 
 
Od: 02.2009
Skąd: Białystok - Rzym

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#74277
Stary 19.05.2016, 22:32
Ludzie, wytłumaczcie mi taką rzecz, bo nie jestem prawnikiem tylko zwykłym piknikiem. Czy p. Cupiał nie mógłby nabyć karty zawodniczej Wolskiego niejako "dla siebie" - czyli pieniędzy nie płacilaby Wisła, ale Cupiał jako osoba fizyczna (kibic i właściciel jednocześnie)? Wtedy klub nie powiększyłby długu, a właściciel mógłby odsprzedać kartę w przyszłości, kiedy by tylko miał takie życzenie. Czy od strony prawnej nie ma tu przeszkód?

I druga rzecz. Sprowadzenie Dancha byłoby niezłym rozwiązaniem, mając na uwadze, że Arkowi lat przybywa, Uryga jako defensor to [zasłona milczenia], a Rysiek być może zostanie sprzedany. Wiślacka defensywa w zakończonym sezonie b. rzadko była "minolitem", więc świeża krew do tej formacji to potrzebny krok. Oby się tylko udało.
„Chłop pańszczyźniany pracował dla pana feudalnego na początku XVI wieku 52 dni w roku, a później 104 dni. I to był feudalny wyzysk. My na początku XXI wieku pracujemy dla Najjaśniejszej Rzeczypospolitej 164 dni. I to jest sprawiedliwość społeczna” ( R. Gwiazdowski)
Odpowiedz cytując