Wyświetl pojedynczy post
Delgado
Senior Member
 
Od: 12.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#74276
Stary 19.05.2016, 22:13
Nie mogę czytać niektórych postów... Ludzie, my mamy trzecią frekwencję w lidze, gdy drużyna gra mega pytę od kilku lat!!! Rabinów wciągamy nosem, tak naprawdę to i z Amicą możemy powalczyć, mimo, ze mają całe województwo, sukcesy (ten sezon słaby, ale wcześniej MP) i tak dalej.

Przegrywamy z cwelami, ale w czym zdziwienie, oni są obiektywnie teraz w innej galaktyce, taka prawda.

Więc nie w trybunach problem, bo Wisła ma zaplecze, młody narybek jest nasz, sytuacja na mieście opanowana, garbate nosy nie istnieją ani jako sportowa ekipa, ani w żaden inny sposób, z jankami włącznie. Licea są nasze, no wszystko.

Grają w pucharach? Ja .......ę, Hutnik grał kiedyś z Monaco z Barthezem w bramce, kibiców też mają, nie?

Więc błagam , zostawmy tematy kibiców w spokoju, bo jako kibice dajemy więcej niż ktokolwiek w tym kraju. Kibicowsko jesteśmy największym klubem w Polsce, relatywnie. Problem jest tylko, i aż, w naszej zapaści finansowo-sportowej. I na tym się skupmy.
Odpowiedz cytując