Wyświetl pojedynczy post
krzaq12
Senior Member
 
 
Od: 05.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#74275
Stary 19.05.2016, 22:12
Cytat:
Zastanawia mnie o to toczy się gra w tym momencie w przypadku Wolskiego. Bo jeśli Wisła wygospodarowała te 200-300 tys. EUR, a Cupiał nie jest w stanie dołożyć tych 100-200 tys., które umówmy się, są dla niego niczym, to ja niczego już nie rozumiem... Jak to się rozbije o kase na poziomie dobrej fury to będzie to największe frajerstwo Cupiała i Wisły od X lat.
Myślę że każdego to zastanawia. Oby gra toczyła się tylko i wyłącznie o % od następnego transferu, bo to daje szanse na końcowy sukces.
Odpowiedz cytując