Wyświetl pojedynczy post
nesta
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Galicja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#74274
Stary 19.05.2016, 22:03
Zastanawia mnie o to toczy się gra w tym momencie w przypadku Wolskiego. Bo jeśli Wisła wygospodarowała te 200-300 tys. EUR, a Cupiał nie jest w stanie dołożyć tych 100-200 tys., które umówmy się, są dla niego niczym, to ja niczego już nie rozumiem... Jak to się rozbije o kase na poziomie dobrej fury to będzie to największe frajerstwo Cupiała i Wisły od X lat.
Odpowiedz cytując