|
Zastanawia mnie o to toczy się gra w tym momencie w przypadku Wolskiego. Bo jeśli Wisła wygospodarowała te 200-300 tys. EUR, a Cupiał nie jest w stanie dołożyć tych 100-200 tys., które umówmy się, są dla niego niczym, to ja niczego już nie rozumiem... Jak to się rozbije o kase na poziomie dobrej fury to będzie to największe frajerstwo Cupiała i Wisły od X lat.
|