wolfy napisał(a):

|
Donald ma "zielone światło" od przynajmniej dwóch lat. Nikt go nie chce.
|
Dlatego pomódlmy się żeby zagrał jak najlepiej na copa america i może jakiś łoś się znajdzie.
Co do Ryśka - 30 lat... albo Chiny albo będzie nas cieszył swoją grą do końca kontraktu. W ME typuję, że Węgry zdobędą max 1 pkt, wtedy kolejki raczej nie będzie.