regan napisał(a):

Slyszalem, ze Donald ma zielone swiatlo, moze szukac nowego klubu. Ponoć Rysiek rownież ma taka mozliwosc
|
Donald ma "zielone światło" od przynajmniej dwóch lat. Nikt go nie chce.
Hypocrite napisał(a):

|
Rysiek to niestety drewno nie potrafi piłki kopać do tego nie potrafi grać głową przy swoim wzroście, pożegnam bez żalu.
|
Nie to co Czekaj lub Uryga
