Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#74267
Stary 19.05.2016, 12:26
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Tak... w tamtym sezonie graliśmy o stawkę, a nie o utrzymanie, czy o przetrzymanie. Wtedy atmosfera sama się nakręca i więcej ludzi przychodzi na mecze.

Pozostawienie Wisły przez właściciela na poziomie ligowego średniaka sprawia, że przychodzi mniej ludzi. Daje to mniej pieniędzy w kasie. Mniej pieniędzy jest wtedy też na piłkarzy, który albo będą gwiazdami i będą przyciągali kibiców, albo będą grali o najwyższe cele i będą przyciągali kibiców. Z powodu braku gwiazd i gry o najwyższe cele, kasy jest mniej i staczamy się coraz bardziej. System naczyń połączonych. Naturalnie zmierzający do samozniszczenia.

W tamtym sezonie graliśmy . "O stawkę" to ostatnio z Zagłębiem

A drugi akapit to niestety masz rację.
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując