Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#74266
Stary 19.05.2016, 11:50
pepe72 napisał(a):Wyświetl post
Klikałeś w linka z 90minut, który podałem wcześniej?
2010/2011 frekwencja była na poziomie 15k. I da się to SENSOWNĄ polityką klubu wyciągnąć jeszcze wyżej.
Tak... w tamtym sezonie graliśmy o stawkę, a nie o utrzymanie, czy o przetrzymanie. Wtedy atmosfera sama się nakręca i więcej ludzi przychodzi na mecze.

Pozostawienie Wisły przez właściciela na poziomie ligowego średniaka sprawia, że przychodzi mniej ludzi. Daje to mniej pieniędzy w kasie. Mniej pieniędzy jest wtedy też na piłkarzy, który albo będą gwiazdami i będą przyciągali kibiców, albo będą grali o najwyższe cele i będą przyciągali kibiców. Z powodu braku gwiazd i gry o najwyższe cele, kasy jest mniej i staczamy się coraz bardziej. System naczyń połączonych. Naturalnie zmierzający do samozniszczenia.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując