|
Zakładam ten temat, aby każdy mógł napisać jak zmieniło się jego życie od chwili przyjścia do Wisły Rafała Wolskiego i jak będzie wyglądać, gdyby ten jednak (oby nie!) nie dogadał się z Wisłą w sprawie kontynuowania kariery w Krakowie.
Na początek ja. Po przyjściu Wolskiego zacząłem znowu wierzyć w polską Barcelonę. Skończyłem z bojkotem oglądania meczy kosztem innych zajęć. Od momentu Wisły Wolskiego kupiłem sobie nawet platformę NC+ i planuję zakup dużego telewizora (55") w oczekiwaniu na przyszły sezon.
No, ale co gdyby jednak odszedł?
Nie kupię telewizora, a NC+ zostanie mi na dwa lata... będzie ciężko ale jakoś przeżyję.
|