Wyświetl pojedynczy post
funkykoval
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27
Stary 19.05.2016, 10:27
Najlepszy transfer sezonu: 1. Patryk Małecki; 2. Zdenek Ondrasek; 3. Rafał Wolski

Największe rozczarowanie sezonu: tak jak od kliku lat system zarządzania w klubie, który omal nie dopuścił do spadku zespołu, nieudane planowe transfery z letniego okienka (wystrzeliły tylko te przypadkowe jak Mąka czy mimo wszystko Cierzniak). Cierzniak i Handzlik - o ile pierwszy to najemnik i c... mu w dupę, to drugi jako wychowanek jak widać żadnego wychowania w klubie nie odebrał. Wg mnie kariery nie zrobi, bo przesłaniają mu wszystko pieniądze

Najlepszy mecz sezonu: Wisła-Jagiellonia 5:1 - wymienienie ponad 950 podań w czasie meczu nawet pomimo gry w przewadze jednego zawodnika to praktycznie stłamszenie przeciwnika na całym boisku,

Najsłabszy mecz sezonu: trudno wybrać, ale jeśli muszę to Wisła - Podbeskidzie 1:2 - po strzeleniu bramki nasi zakończyli grę i swój udział w meczu ograniczyli jedynie do statystowania, a po karnym za rękę Pietrzaka Bielsko nabrało wiatru w żagle i nieomal z 16 miejsca na jesieni nie powędrowało do pierwszej ósemki. Nam tych 3 punktów zabrakło do grupy mistrzowskiej - a tam szansa na puchary wbrew pozorom była ogromna....

Największy plus sezonu: Akcja "Wisła to nasza historia"
Największy minus sezonu: nieprzygotowane zwolnienie Moskala ( o którym trąbiono od września); zatrudnienie Pawłowskiego jako trenera; Faktyczne granie bez trenera przez 11 kolejek, co omal nie doprowadziło do spadku; Prezes Gaszyński, który niestety nie zdołał wyprowadzić klubu na prostą....
Ostatnio edytowane przez funkykoval : 19.05.2016 o godz. 10:51.
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując