serek.c2 napisał(a):

|
Głowacki nadal gra lepiej niż tych dwóch przeciętniaków (Guzmics to już prawdziwa parodia). Arek ma tendencję do baboli? Ja nie wiem, jakie Wy mecze oglądacie... Nie łata już wszystkich dziur jak dawniej, nie naprawi już każdego błędu partnerów - ale to nadal top w Polsce, z olbrzymim wpływem na zespół. Nie wspomnę o respekcie, jaki czują do niego ligowi rywale.
|
Nie żyjmy przeszłością...