Wyświetl pojedynczy post
fialo
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25
Stary 19.05.2016, 08:40
Najlepszy transfer sezonu 2015/16: Zdenek Ondrasek
Największe rozczarowanie sezonu 2015/16: Frekwencja przy Reymonta , przejebane derby
Najlepszy mecz sezonu 2015/16: Podbeskidzie BB (6:0)
Najsłabszy mecz sezonu 2015/16: przejebane derby (17. kolejka) i z piętnaście innych

Największy plus sezonu (piłkarz, wydarzenie, itp.): Ten tragiczny sezon nie mial plusów;
Największy minus sezonu (piłkarz, wydarzenie, itp.): Przegrane derby, wyjebane na gre naszych pilkarzykow pod koniec jesieni, pozycja żydów w tabeli, frekwencja na meczach u siebie, zatrudnienie Pawłowskiego, podpisanie Criverallo na 3 lata, hańbiąca walka o utrzymanie, gra obronna naszej drużyny (która istnieje tylko teoretycznie)

Ogólna ocena mijającego sezonu: 0/6
Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it s much more serious than that. Bill Shankly

Listen fucking stars - you're breaking our hearts!!
Odpowiedz cytując