Ogryzek napisał(a):

Nie gra lepiej od Guzmicsa czy Sadloka. Co nie znaczy że oni grają rewelacyjnie na tej pozycji - w tym problem. A poza tym mam nadzieje na nowego środkowego obrońcę np. Dancha.
(Głwacki tez sporo zawalił - choćby bramkę w derbach)
O tym kto będzie grał mam nadzieje będzie decydował Wdowczyk a nie Głowacki. I mam nadzieje że będziemy mieć większą konkurencję na środku obrony niż elektryczny Richard czy powolny Głowa.
|
Głowacki nadal gra lepiej niż tych dwóch przeciętniaków (Guzmics to już prawdziwa parodia). Arek ma tendencję do baboli? Ja nie wiem, jakie Wy mecze oglądacie... Nie łata już wszystkich dziur jak dawniej, nie naprawi już każdego błędu partnerów - ale to nadal top w Polsce, z olbrzymim wpływem na zespół. Nie wspomnę o respekcie, jaki czują do niego ligowi rywale.