|
Pojebawszy? Skoro Głowacki taki słaby to ja nie mam określeń na Guzmicia, który notorycznie zawalał nam mecze czy też Sadloka ( np. czerwień z Lechem), czy nawet ostatnie mecze co to ciągle tracił piłkę w dryblingach, ucinał się czy źle krył. Zawsze się znajdzie coś na któregokolwiek piłkarza, nawet na Wolaka i Małego, ale nie jesteśmy Realem, żeby tak narzekać. Głowa to filar i nie wierzę, że będzie siedział na ławce w przyszłym sezonie.
|