Deteinate napisał(a):

|
Lepszego obrońcy długo mieć nie będziemy... Szanujmy Arka.
|
Mowa o obecnej formie Arka a nie o choćby sprzed 3 lat, czy też 7. Na ten moment Arek jest przeciętny, z tendencją do baboli. Jako zmiennik jak najbardziej. Jako podstawa obrony, niestety już nie.