|
Prawde mowiac, to obrona bez Glowackiego radzila sobie calkiem niezle, a Arek mimo wszystko kilka (to jest bardzo grube kilka) bramek w tym sezonie za.......il.
Oczywiscie jest wciaz niezbedny, ale to mimo wszystko nie jest Cannavaro i w kazdym meczu przysadzi jakiegos babola po ktorym tylko siasc i zaplakac.
Glowackiego mozna i nalezy krytykowac, to nie jest swieta krowa. Kapitan zespolu i dobry duch, wieloletni i zasluzony Wislak, ale nie udawajmy ze jest obronca wybitnym.
|