Patrvk napisał(a):

|
Moim zdaniem Głowa jest dobry na ławkę, bo każdy może go brać jak chce, jest ZA WOLNY i wprowadza złą atmosferę w obronie.
|
1.Wyłącz internet
2.Wstań od biurka
3.Znajdź ścianę
4.Weź Spory rozbieg
5.Uderz z całej siły
Siądź i weź sobie obejrzyj mecze z Głowackim a zresztą ty i tak nie zrozumiesz
