Wyświetl pojedynczy post
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18934
Stary 18.05.2016, 19:52
Patrvk napisał(a):Wyświetl post
Moim zdaniem Głowa jest dobry na ławkę, bo każdy może go brać jak chce, jest ZA WOLNY i wprowadza złą atmosferę w obronie.
1.Wyłącz internet
2.Wstań od biurka
3.Znajdź ścianę
4.Weź Spory rozbieg
5.Uderz z całej siły


Siądź i weź sobie obejrzyj mecze z Głowackim a zresztą ty i tak nie zrozumiesz
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując