Najlepszy transfer sezonu 2015/16: nie licząc powrotu Patryka Małeckiego, to Ondrasek i Wolski
Największe rozczarowanie sezonu 2015/16: zdecydowanie Guzmics
Najlepszy mecz sezonu 2015/16: wygrana z Ruchem w Chorzowie 3 : 2
Najsłabszy mecz sezonu 2015/16: derby na Reymonta
Największy plus sezonu (piłkarz, wydarzenie, itp.): sprzedaż (za kasę!!!) Jankowskiego, akcja Gwiazdy dla Białej Gwiazdy, gra Patryka Małeckiego na wiosnę
Największy minus sezonu(piłkarz, wydarzenie, itp.): trochę tego było, zbyt dużo na jeden sezon

- gra przez 9 kolejek rundy rewanżowej bez trenera (bo trudno takim nazwać Pawłowskiego)
- przegrane derby na Reymonta
- Cierzniak i Handzlik
- działania prezesa Gaszyńskiego
Ogólna ocena mijającego sezonu: to był najsłabszy sezon Wisły od blisko 20 lat.