Wyświetl pojedynczy post
dulli78
Senior Member
 
 
Od: 06.2011
Skąd: z podziemia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21
Stary 18.05.2016, 13:06
Najlepszy transfer sezonu 2015/16: nie licząc powrotu Patryka Małeckiego, to Ondrasek i Wolski

Największe rozczarowanie sezonu 2015/16:
zdecydowanie Guzmics

Najlepszy mecz sezonu 2015/16:
wygrana z Ruchem w Chorzowie 3 : 2

Najsłabszy mecz sezonu 2015/16:
derby na Reymonta

Największy plus sezonu (piłkarz, wydarzenie, itp.): sprzedaż (za kasę!!!) Jankowskiego, akcja Gwiazdy dla Białej Gwiazdy, gra Patryka Małeckiego na wiosnę

Największy minus sezonu(piłkarz, wydarzenie, itp.):
trochę tego było, zbyt dużo na jeden sezon
- gra przez 9 kolejek rundy rewanżowej bez trenera (bo trudno takim nazwać Pawłowskiego)
- przegrane derby na Reymonta
- Cierzniak i Handzlik
- działania prezesa Gaszyńskiego

Ogólna ocena mijającego sezonu: to był najsłabszy sezon Wisły od blisko 20 lat.
Ostatnio edytowane przez dulli78 : 18.05.2016 o godz. 18:27.
"Czuć się w klubie swoim, jak w domu ojczystym, oddychać pełną piersią, podkreślać na każdym kroku swój czysto-narodowy, a w czasach zaborczych także niepodległościowy charakter"




Odpowiedz cytując