Blaszczu16 napisał(a):

|
Tu nie chodzi o tyle dobrą grę ale o stawkę spotkania. Jeżeli mecz jest o coś więcej niż ligowe punkty - tzn. awans do pierwszej ósemki, europejskie puchary i awans do kolejnej rundy czy walka o prestiż z elką bądź pasami to jest ponad 20 tys. kibiców. Dlatego bardzo żałuję, że Wisła nie awansowała do pierwszej ósemki, bo myślę, że mimo trzech spotkań u siebie, przyszłoby w sumie więcej kibiców na R22 niż to miało miejsce w grupie B.
|
Tu chodzi o jedno i o drugie. Mecz z Zagłębiem był o marzenia kibiców i poprzedzony rewelacyjnym podźwignięciem się z dna. Więc ludzie przyszli. Fakt termin też był OK.
Jeszcze trochę liczb. Na mecz z Zagłębiem przyszło 23079
http://www.90minut.pl/mecz.php?id_mecz=1139102
W kwietniu 2013 na mecz z Legią przyszło: 24,7k
http://www.90minut.pl/mecz.php?id_mecz=870039
oraz praktycznie pełny stadion (32,5k) w październiku
http://www.90minut.pl/mecz.php?id_mecz=959413
Proponuję też poklikać we frekwencje z 2010:
http://www.90minut.pl/liga/0/liga4991.html
Mecz jest produktem, który się w Krakowie sprzedaje tylko musi być odpowiedniej jakości.