Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#74258
Stary 18.05.2016, 12:37
Blaszczu16 napisał(a):Wyświetl post
Tu nie chodzi o tyle dobrą grę ale o stawkę spotkania. Jeżeli mecz jest o coś więcej niż ligowe punkty - tzn. awans do pierwszej ósemki, europejskie puchary i awans do kolejnej rundy czy walka o prestiż z elką bądź pasami to jest ponad 20 tys. kibiców. Dlatego bardzo żałuję, że Wisła nie awansowała do pierwszej ósemki, bo myślę, że mimo trzech spotkań u siebie, przyszłoby w sumie więcej kibiców na R22 niż to miało miejsce w grupie B.
Tu chodzi o jedno i o drugie. Mecz z Zagłębiem był o marzenia kibiców i poprzedzony rewelacyjnym podźwignięciem się z dna. Więc ludzie przyszli. Fakt termin też był OK.

Jeszcze trochę liczb. Na mecz z Zagłębiem przyszło 23079
http://www.90minut.pl/mecz.php?id_mecz=1139102

W kwietniu 2013 na mecz z Legią przyszło: 24,7k http://www.90minut.pl/mecz.php?id_mecz=870039
oraz praktycznie pełny stadion (32,5k) w październiku http://www.90minut.pl/mecz.php?id_mecz=959413

Proponuję też poklikać we frekwencje z 2010: http://www.90minut.pl/liga/0/liga4991.html

Mecz jest produktem, który się w Krakowie sprzedaje tylko musi być odpowiedniej jakości.
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując