Najlepszy transfer sezonu 2015/16: Ondraszek, ponieważ walczaków wiślackich było do tej pory jak na lekarstwo. % p

zdowatości w tym zespole był poprzednio zastraszająco wysoki. Wraz z przyjściem Zdenka już nie tak łatwo zastraszyć Wisłę ostrą grą. To na ten moment nawet ważniejsze od jego braku skuteczności.
Największe rozczarowanie sezonu 2015/16: Cywka i Crivellaro
Najlepszy mecz sezonu 2015/16: u siebie z Jagiellonią 5-1
Najsłabszy mecz sezonu 2015/16: wtopa z Cracovią. Może nie najsłabszy mecz,ale rozpoczął okres zupełnej degrengolady.
Największy plus sezonu (piłkarz, wydarzenie, itp.): krótki okres nadziei, że uda się awansować do pierwsej 8-mki i tyle

, a przede wszystkim, że ten sezon się skończył.
Największy minus sezonu(piłkarz, wydarzenie, itp.): zatrudnienie Pawłowskiego oraz pozwolenie Broniszewskiemu na prowadzenie zespołu
Ogólna ocena mijającego sezonu: parę osób z Wisly powinno wystąpić w skeczu Monty Pythona o ministerstwie głupich kroków. Bardzo słaby sezon.
No nic, musi być przecież lepiej, no nie?
