Wyświetl pojedynczy post
Wit.Ek.
Rankingowy ekspert
 
 
Od: 03.2003
Skąd: z Krakowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9
Stary 17.05.2016, 20:11
Matti1231 napisał(a):Wyświetl post
To jest forum kibiców Wisły czy Polonii Bytom że życzycie parchom jak najdłuższej gry w pucharach? :o Dramat co tu poniektórzy wypisują.
By było jasne.

To jest forum Wisły Kraków i jako moderator będę miał to na uwadze.
Jednak jako moderator będę usuwał lub edytował także wiadomości nie związane z tematem, który brzmi:

Ranking klubowy ranking krajowy. Zasady moderowania są w pierwszym poście tematu.
Ostatnio edytowane przez Wit.Ek. : 17.05.2016 o godz. 20:16.