Matti1231 napisał(a):

|
To jest forum kibiców Wisły czy Polonii Bytom że życzycie parchom jak najdłuższej gry w pucharach? :o Dramat co tu poniektórzy wypisują.
|
By było jasne.
To jest forum Wisły Kraków i jako moderator będę miał to na uwadze.
Jednak jako moderator będę usuwał lub edytował także wiadomości nie związane z tematem, który brzmi:
Ranking klubowy ranking krajowy. Zasady moderowania są w pierwszym poście tematu.