|
Najlepszy transfer sezonu 2015/2016: Patryk Małecki i Zdenek Ondrasek.
Największe rozczarowanie sezonu 2015/2016: Przegrane derby.
Najlepszy mecz sezonu 2015/2016: Wyjazdowy w Chorzowie. Dawmo nie było tylu emocji.
Najsłabszy mecz sezonu 2015/2016: Derby oraz kpina grana za Pawłowskiego, choć to odmienne rodzaje tragedii.
Największy plus sezonu (piłkarz, wydarzenie, itp.): Odrodzenie Małego, momenty Brożka, determinacja Ondraska. Zwolnienie Pawłowskiego. Wykaraskanie się z otchłani i dobicie do tego 9 miejsca. Boom na "honorowych kibiców".
Największy minus sezonu (piłkarz, wydarzenie, itp.) Zatrudnienie Pawłowskiego. 9 miejsce.
Ogólna ocena mijającego sezonu: Emocjonalny rollercoaster, nawiązując do klasyków. Mam nadzieję, że punkt zwrotny i otrzeźwiający gong. W lutym zanosiło się na tragedię, w kwietniu mieliśmy za to sporo emocji. Wisła znowu pokazała, że może być atrakcyjna pod wieloma względami, że może przyciągać na trybuny i przed telewizory. Czas w końcu to wykorzystać.
Nie uczyniłeś mnie garbatym
Dzięki Ci za to Panie
|