Wyświetl pojedynczy post
M@Terac
Senior Member
 
 
Od: 12.2004
Skąd: Rzeszów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13
Stary 17.05.2016, 14:43
Najlepszy transfer sezonu 2015/16:

Wolski - dużo widzi na boisku, wiele doskonałych asyst, ważne ogniwo naszego zespołu
Małecki - dawał z siebie wszystko na skrzydle co pokazuje liczba asyst i bramek w rundzie wiosennej
Mączyński - doskonała praca w defensywie, przechwyty
Ondrasek - walczy o każdą piłkę, nigdy nie odpuszcza, takiego napastnika potrzebowaliśmy, jedyny zarzut to niska skuteczność

Największe rozczarowanie sezonu 2015/16:

T. Pawłowski, Uryga, Cierzniak

Najlepszy mecz sezonu 2015/16:

z Jagiellonią 5:1

Najsłabszy mecz sezonu 2015/16:

Porażka w Derbach 1:2.

Największy plus sezonu (piłkarz, wydarzenie, itp.):

Małecki(takiej formy Patryka nikt się nie spodziewał, oby utrzymał podobną formę w kolejnym sezonie)
Brożek(mimo wieku utrzymuje poziom)
zatrudnienie D. Wdowczyka(mimo jego przeszłości otrzymał szansę, którą w znacznym stopniu wykorzystał)

Największy minus sezonu(piłkarz, wydarzenie, itp.):

Tadeusz Pawłowski - ten Pan nigdy nie powinien trafić do naszego klubu, zero kompetencji czy pomysłu na grę
Walka o utrzymanie w lidze(brak miejsca w pierwszej ósemce)
Szopka z Cierzniakiem

Ogólna ocena mijającego sezonu:
Ogólnie smutek i rozczarowanie, o tym sezonie należy jak najszybciej zapomnieć i nigdy więcej nie dopuścić do sytuacji, aby taki klub jak Wisła Kraków walczył o utrzymanie.
Celem Wisły w każdym sezonie powinna być walka o MP, a w najgorszym przypadku o Europejskie puchary.
Odpowiedz cytując