|
Najlepszy transfer sezonu 2015/16:
Wolski - dużo widzi na boisku, wiele doskonałych asyst, ważne ogniwo naszego zespołu
Małecki - dawał z siebie wszystko na skrzydle co pokazuje liczba asyst i bramek w rundzie wiosennej
Mączyński - doskonała praca w defensywie, przechwyty
Ondrasek - walczy o każdą piłkę, nigdy nie odpuszcza, takiego napastnika potrzebowaliśmy, jedyny zarzut to niska skuteczność
Największe rozczarowanie sezonu 2015/16:
T. Pawłowski, Uryga, Cierzniak
Najlepszy mecz sezonu 2015/16:
z Jagiellonią 5:1
Najsłabszy mecz sezonu 2015/16:
Porażka w Derbach 1:2.
Największy plus sezonu (piłkarz, wydarzenie, itp.):
Małecki(takiej formy Patryka nikt się nie spodziewał, oby utrzymał podobną formę w kolejnym sezonie)
Brożek(mimo wieku utrzymuje poziom)
zatrudnienie D. Wdowczyka(mimo jego przeszłości otrzymał szansę, którą w znacznym stopniu wykorzystał)
Największy minus sezonu(piłkarz, wydarzenie, itp.):
Tadeusz Pawłowski - ten Pan nigdy nie powinien trafić do naszego klubu, zero kompetencji czy pomysłu na grę
Walka o utrzymanie w lidze(brak miejsca w pierwszej ósemce)
Szopka z Cierzniakiem
Ogólna ocena mijającego sezonu:
Ogólnie smutek i rozczarowanie, o tym sezonie należy jak najszybciej zapomnieć i nigdy więcej nie dopuścić do sytuacji, aby taki klub jak Wisła Kraków walczył o utrzymanie.
Celem Wisły w każdym sezonie powinna być walka o MP, a w najgorszym przypadku o Europejskie puchary.
|