Wyświetl pojedynczy post
kalafior1993
Member
 
Od: 04.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12
Stary 17.05.2016, 13:58
Najlepszy transfer sezonu 2015/16: 1.Małecki 2.Ondrasek 3. Wolski
Największe rozczarowanie sezonu 2015/16: 1 Crivelaro 2. Uryga 3.Brlek
Najlepszy mecz sezonu 2015/16: 1.Wisła 5:1 Jagiellonia 2.Wisła 2:0 Lech 3. Wisła 4:2 Śląsk
Najsłabszy mecz sezonu 2015/16: 1.Lech 2:0 Wisła 2.Wisła 1:2 Cracovia 3.Lechia 2:0 Wisła

Największy plus sezonu (piłkarz, wydarzenie, itp.): piłkarz-Brożek(mimo lat zawsze +10 goli strzeli i wiele daje drużynie) wydarzenie -w końcu udane transfery (Małecki, Ondrasek, Wolski)
Największy minus sezonu(piłkarz, wydarzenie, itp.): 1.Crivelaro (piłkarz dno), 2. Sarki (wieczna kontuzja), 3. miejsce w dolnej ósemce, 4. brak możliwości zakupu biletu przez Internet dla osób niemających kart kibica, którzy mieszkają daleko, 5. sędziowie którzy krzywdzili nas najbardziej z całej Ekstraklasy 6. Nie wyjaśniona sprawa z Cierzniakiem

Ogólna ocena mijającego sezonu: Wielki Pech (kontuzje, sędziowie, eksperyment z Tadziem Pawłowskim)
Odpowiedz cytując