Wyświetl pojedynczy post
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 17.05.2016, 13:29
Najlepszy transfer sezonu 2015/16:

Krzysztof Mączyński, Patryk Małecki.

Największe rozczarowanie sezonu 2015/16:

Alan Uryga, szopka z Pawłowskim.

Najlepszy mecz sezonu 2015/16:

Jagiellonia 1:4

Najsłabszy mecz sezonu 2015/16:

Porażka w Derbach 1:2.

Największy plus sezonu (piłkarz, wydarzenie, itp.):

Zdenek Ondrasek.
Patryk Małecki.
Oprawa AVE WISŁA.

Największy minus sezonu(piłkarz, wydarzenie, itp.):

Tadeusz Pawłowski.
Wyniki pod koniec roku 2015.
Spadek frekwencji, mało mnie interesuje to że jesteśmy na trzecim czy czwartym miejscu..
Zatrudnienie Dariusza Wdowczyka.


Ogólna ocena mijającego sezonu:

Sezon słaby, bardzo słaby. Imponująca końcówka nie zmienia mojej oceny Nie taki był plan, nie takie były oczekiwania. Wisła co prawda daleka jest od swoich wspaniałych czasów, ale takiemu klubowi nie wypada bić się o utrzymanie.

Dobrze, że się już skończył. Pozytywów ciężko mi szukać, bo nasza forma to istna sinusoida, nie mogliśmy ustabilizować się piłkarsko i finansowo i mamy tego efekt w postaci mistrza grupy spadkowej.
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.




Kraków, 9 marca 2012.






Odpowiedz cytując