Wyświetl pojedynczy post
ABGwislakABG
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: kmwtw

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 17.05.2016, 11:47
Najlepszy transfer sezonu 2015/16: Jankowski do Piasta Gliwice

Największe rozczarowanie sezonu 2015/16: Tadeusz Pawlowski

Najlepszy mecz sezonu 2015/16: 5-1 z dżagą

Najsłabszy mecz sezonu 2015/16: 1-2 z pasiastymi

Największy plus sezonu (piłkarz, wydarzenie, itp.): Małecki

Największy minus sezonu(piłkarz, wydarzenie, itp.): przejebane derby na Reymonta

Ogólna ocena mijającego sezonu: nie bedzie dobra, skoro wylądowaliśmy w grupie spadkowej. Mogla byc bajka po meczu z kretami, niestety sie nie udalo. Moskal/Tadek, dopiero Darek W. ogarnal burdel. Chvjowe przygotowania fizyczne, bardzo waska kadra. Ten sezon swoistym ice bucket challenge na rozpalone glowy niektorych choc juz widac, ze niestety nie przynosi on rezultatu.

Coś lub ktoś, co/kogo warto zapamiętać: URYGA RAZ W SEZONIE PODAŁ DO PRZODU!
Ostatnio edytowane przez ABGwislakABG : 17.05.2016 o godz. 19:02.
Anty PO-PiS!!!
Odpowiedz cytując