|
Najlepszy transfer sezonu 2015/16: Jankowski do Piasta Gliwice
Największe rozczarowanie sezonu 2015/16: Tadeusz Pawlowski
Najlepszy mecz sezonu 2015/16: 5-1 z dżagą
Najsłabszy mecz sezonu 2015/16: 1-2 z pasiastymi
Największy plus sezonu (piłkarz, wydarzenie, itp.): Małecki
Największy minus sezonu(piłkarz, wydarzenie, itp.): przejebane derby na Reymonta
Ogólna ocena mijającego sezonu: nie bedzie dobra, skoro wylądowaliśmy w grupie spadkowej. Mogla byc bajka po meczu z kretami, niestety sie nie udalo. Moskal/Tadek, dopiero Darek W. ogarnal burdel. Chvjowe przygotowania fizyczne, bardzo waska kadra. Ten sezon swoistym ice bucket challenge na rozpalone glowy niektorych choc juz widac, ze niestety nie przynosi on rezultatu.
Coś lub ktoś, co/kogo warto zapamiętać: URYGA RAZ W SEZONIE PODAŁ DO PRZODU!
Ostatnio edytowane przez ABGwislakABG : 17.05.2016 o godz. 19:02.
|