Wyświetl pojedynczy post
Konrad.
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#74256
Stary 17.05.2016, 11:24
ABGwislakABG napisał(a):Wyświetl post
Z Wolskim nie zjebał Cupiał, inwestor, Rada Nadzorcza tylko KIBICE!

Wyście popierrdolili mecze u siebie w grupie spadkowej. Baa - nawet biletu nie kupiliście. Wiadro pomyj zaraz się wyleje, ale takie są FAKTY. Możecie negować, wrzucać screeny z biletem czy karnetem.

Nie ma modelu chodzenia na mecze. Od lat srodowisko napierrdalane, dantejskie sceny, race, maczety, siekiery, noze, pobicia, kradzieze, morderstwa.

Mimo plakatow etc. marketing to jedna wielka chvjnia.
BlurgH napisał(a):Wyświetl post
A potem na forum zdziwienie, że jeden z drugim, któremu takie mydlenie oczu wyszło bokiem, zamiast biletu na mecz kupił bilet do kina, a frekwencja oscyluje w granicach 10k...
fialo napisał(a):Wyświetl post
Wszystko w temacie. Można oprawić i powiesić na ścianie.
maaarcin napisał(a):Wyświetl post
To dlaczego na Jagiellonii było 11 tys, a na Górniku 10?
Nie wiem czy wiecie to trzecia/czwarta (minimalnie wyprzedziła nas Lechia) frekwencja w lidze:

1. Legia Warszawa 21 205 2. Lech Poznań 16 761 3. Lechia Gdańsk 12 814 4. Wisła Kraków 12 326 5. Jagiellonia Białystok 10 227 6. Górnik Zabrze 9 334 7. Śląsk Wrocław 8 761 8. Cracovia 8 731 9. Ruch Chorzów 7 246 10. Pogoń Szczecin 6 833 11. Korona Kielce 6 593 12. Piast Gliwice 6 356 13. Zagłębie Lubin 6 269 14. Podbeskidzie Bielsko-Biała 5 096 15. Górnik Łęczna 4 180 16. Termalica Bruk-Bet Nieciecza 3 241
Mając najgorszy sezon od 20 lat, gdy nasz lokalny rywal zalicza najlepszy sezon od kilkudziesięciu lat, w sytuacji gdy w lidze jest pełno klubów z tradycjami, z dużymi stadionami, my zaliczamy CZWARTĄ frekwencję, przy DZIEWIĄTYM MIEJSCU w tabeli.

Frewkwencja na poziomie 12 tys osób, jeszcze przed euro na taki wynik mógł liczyć tylko totalny dominator w lidze...

Teraz pobudowali stadiony i nagle oczekujecie, że frekwencja wzrośnie nam trzykrotnie?

Niby jak?

Osoby które się piłką nie interesowały, naglę tego nie zaczną robić. Żydki się nie przerzucą (i dobrze), więc skąd te wasze marzenia o nagłym wzroście?

Logiczne jest, że jak Wisła walczyła o mistrza i ludzi przychodziło 15 tys, to walcząc o utrzymanie będzie gorzej.

Naprawdę, myślałem że w obliczy sukcesu kibicowskiego jakim jest rozjebanie cracovii zarówno u siebie jak i liczbami wyjazdowymi przy chujowych wynikach, słowa typu:

Cytat:
Z Wolskim nie zjebał Cupiał, inwestor, Rada Nadzorcza tylko KIBICE!
przeczytam w gw, a nie usłyszę z ust człowieka nazywającego się kibicem Wisły...

Super, że ten trzon kibiców chodzących regularnie, nie zależnie od wyników rozrósł się nam z 5 tys do prawie 10 tys. Reszta przychodzi w zależności od meczu/sukcesów/pogody itp. Żydki by wiele dały, żeby mieć tą dychę...
Ddf
Odpowiedz cytując