maaarcin napisał(a):

|
To dlaczego na Jagiellonii było 11 tys, a na Górniku 10?
|
To proste, na Jagiellonii było 11 tys bo kolejkę wcześniej przegrali w Kielcach.
Poza tym mecz w piątek, 20:30. Zimno, nie ma autobusu.
No chyba, że gralibyśmy z Legią, bo nawet już Derby nie wywołują takiego dreszczyku.
Bardzo bym chciał, abyśmy w następnym sezonie zagrali z Legią u siebie w piątek o 20:30
Wtedy ostatecznie obalony zostanie ostatni argument ''nie mam jak dojechać'.
P.S i nie pije tu do osób co mają do Krakowa dalej niż połowa tu płaczących , bo oni na Wiśle są częściej niż ''od święta''.