Wyświetl pojedynczy post
maaarcin
Moderator
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#74252
Stary 17.05.2016, 11:04
pepe72 napisał(a):Wyświetl post
Jak Wisła gra dobrze to przychodzi 20-23k (patrz Zagłębie).
To dlaczego na Jagiellonii było 11 tys, a na Górniku 10?
Ostatnio edytowane przez maaarcin : 17.05.2016 o godz. 11:07.
Odpowiedz cytując