http://satkurier.pl/news/128827/cyfr...euro-2016.html
Czyli Polsatowcy też zostali wyruchani po całości. Krok się bawi nie ma co - szczerze, bardzo się cieszę że kolejne imprezy w TVP. Nikomu do głowy nie wpadnie pomysł na kodowanie jakichkolwiek meczy.