Wyświetl pojedynczy post
Jaro1991
Senior Member
 
Od: 02.2008
Skąd: Krakow/Pradnik Czerwony

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#942
Stary 17.05.2016, 10:39
http://satkurier.pl/news/128827/cyfr...euro-2016.html

Czyli Polsatowcy też zostali wyruchani po całości. Krok się bawi nie ma co - szczerze, bardzo się cieszę że kolejne imprezy w TVP. Nikomu do głowy nie wpadnie pomysł na kodowanie jakichkolwiek meczy.
Odpowiedz cytując